Národní knihovna ČR

Veřejné zakázky - IT

2011
Hledání VZ na portálu gem.b2bcentrum.cz:

Vzhledem k tomu, že portál elektronického tržiště pro veřejnou správu nepodporuje přímé odkazy na vypsané, uzavřené a stornované VZ, je nutné při jejich hledání postupovat takto:

  • Pro hledání aktuálně platných VZ vyberte položku "Aktuální výběrová řízení" v menu dole na hlavní stránce portálu a do pole "Organizace:" vložte text "Národní knihovna" a stiskněte tlačítko "Najdi". Ve výsledcích hledání budou zobrazeny všechny aktuálně platné VZ Národní knihovny ČR.
  • Pro hledání uzavřených VZ vyberte položku "Uzavřená výběrová řízení" v menu dole na hlavní stránce portálu. Na stránce pro zobrazení uzavřených VZ vložte do pole "Organizace:" text "Národní knihovna", zvolte měsíc VZ podle prvního údaje v seznamu VZ na této stránce a stiskněte tlačítko "Najdi". Ve výsledcích hledání budou zobrazeny všechny uzavřené VZ Národní knihovny ČR pro zvolený měsíc.
  • Pro hledání stornovaných VZ vyberte položku "Stornovaná výběrová řízení" v menu dole na hlavní stránce portálu. Na stránce pro zobrazení stornovaných VZ vložte do pole "Organizace:" text "Národní knihovna", zvolte měsíc VZ podle prvního údaje v seznamu VZ na této stránce a stiskněte tlačítko "Najdi". Ve výsledcích hledání budou zobrazeny všechny stornované VZ Národní knihovny ČR pro zvolený měsíc.


2010 - informace zde.
01.12.12